Isa Mustafa në zyrat e LDK-së në Kuvend

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka përfunduar takimin e ftuar nga kryetari i Kuvendit Kadri Veseli.

Ai aktualisht ka shkuar në zyrat e Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ndryshe, opozita nuk iu ka përgjigjur ftesës së Kadri Veselit për një debat në sallat e Kuvendit.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-ne-zyrat-e-ldk-se-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala