Isa Mustafa në Tiranë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Tiranë sot do të mbahet Forumin Ekonomik i Vjenës. Në ketë forum pjesëmarrjen e ka paralajemruar edhe Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa.

Siç ka njoftuar zyra për media nga kryeministria, në këtë forum të nivelit të lartë, marrin pjesë kryeministrat e vendeve të rajonit, liderë të vendeve të BE-së, udhëheqës të lartë të Bashkimit Evropian si dhe personalitete të shquara evropiane dhe më gjerë.

Nuk është njoftuar zyrtarisht nëse Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq i cili ndodhet ende në Shqipëri, do të marr pjesë në ketë forum./REL/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-ne-tirane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala