Isa Mustafa me këshilltar të ri

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka emëruar Valentin Toçin si këshilltar të ri për çështje ekonomike.

Toçi ka karrierë të bujshme në aspektin ekonomik, me studime në Britaninë e Madhe dhe doktoraturë në Staffordshire University, ai dikur ishte profesor në UP dhe krye ekonomist i Bankës Qendrore të Kosovës./Gazeta Fjala/

Biografia e Valentin Toçit këtu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-me-keshilltar-te-ri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala