Isa Mustafa: I kërkoj falje gomarit që e kam krahasuar me Albin Kurtin

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri Mustafa thotë se atyre që nuk respektojnë pronën publike dhe private nuk u kërkon falje. Ndërkohë ai i ka kërkuar falje, gomarit të cilin e kishte krahasuar me Albin Kurtin.

“Unë në këtë rast mundem veç gomarit me i kërku falje që e kom krahasu me këta që nuk i respektojnë gardhin ose kufinin, nuk e respektojnë nderin e shtëpisë , tjerëve jo. Sepse te ne, as bagëtia nuk e then gardhin.”, tha Mustafa në emisionin ‘Debat’ në RTK

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-i-kerkoj-falje-gomarit-qe-e-kam-krahasuar-me-albin-kurtin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala