Isa Mustafa gjuhet me vezë, ndërpritet seanca

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa është gjuajtur me vezë nga disa deputet në Parlament.

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka ndërpresë seancën

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-gjuhet-me-veze-nderpritet-seanca/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala