Isa Mustafa futet në Kuvend

Autori:Gazeta Fjala

Para pak çastesh në Kuvend ka hyrë edhe kryeministri i vendit, Isa Mustafa, i cili ka qenë i shoqëruar nga ministri i Brendshëm, Skender Hyseni dhe nga pjesëtarë të shumtë të sigurisë, raporton Gazeta Blic.

Sot para fillimit të seancës janë parë forca të shumtë të sigurisë, përfshirë edhe njësite të KFOR-it.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-futet-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala