Isa Mustafa e luan shotën bashkë me Samuel Zhbogar-in (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri Isa Mustafa bashkë me shefin e Zyrës së Bashkimit Evropian Samuel Zhbogar, kanë vallëzuar vallën e Rugovës.

Ata kanë festuar përmbylljen e projektit “Më shumë djathë kualitativ vendor për tregun vendor” të implementuar nga korporata “Rugove” dhe e financuar nga Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë.

Ky projekt ka krijuar vende të reja pune.

isa-640x319 aa-6

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-e-luan-shoten-bashke-me-samuel-zhbogar-in-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala