Isa Mustafa do të prezantojë të arriturat e Qeverisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Republikës së Kosovës Isa Mustafa do të prezantojë sot të arriturat e Qeverisë që udhëheq në përmirësimin e ambientit të të bërit biznes dhe investimet e huaja direkte në Kosovë.

Për të arriturat në këto sfera, kryeministri Mustafa do të flasë në konferencë për media, që do të mbahet në Qeverinë e Kosovës, me fillim në orën 11:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-do-te-prezantoje-te-arriturat-e-qeverise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala