Isa Mustafa dhe Hashim Thaçi hynë ne kuvend

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri Isa Mustafa dhe Zëvendësi i tij Hashim Thaci, janë parë duke hyrë në objektin e Kuvendit të Kosovës.

Sic njofton gazetarja jonë që ndodhet aty, qytetarët e mbledhur para kuvendit kanë brohoritur “hajnat në burg” gjatë kohës sa ata kanë qenë duke hyrë brenda./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-dhe-hashim-thaci-hyne-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala