Isa Boletini në Prekaz

Autori:Zekirja Shabani

Eshtrat e Isa Boletinit të martën kanë mbërritur në Prekaz të Skënderajt. Nën përcjelljen e ushtarëve të Forcës së Sigurisë së Kosovës, eshtrat e Isa Boletinit janë vendosur në hapësirën pranë Kullës së Adem Jasharit.

Kjo eskortë do të vazhdoj sot edhe në Prishtinë ku do të kaloj nga Bulevardi “Bill Klinton”, për të vazhduar në rrugën “Dëshmorët e Kombit” dhe përmes Sheshit të qytetit. /Gazeta Fjala /

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-boletini-mberrin-ne-prekaz/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala