IPKO sjell në Kosovë Samsung S6 (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kompania IPKO që nga sot ka nisur shitjen e telefonit, Samsung S Galaxy 6.

Që nga ora 15:00, kompania IPKO ka nisur shitjen e telefonit më cilësor të Samsungut, Samsung Galaxy S6.

Zyrtarë të IPKO-së thanë se partneriteti që kanë me kompaninë Samsung ka bërë që edhe Kosova të vendoset në mesin e shteteve të zhvilluara sa I përket pajisjjeve mobile duke sjlelur kështu modelet më të reja të telefonave në Kosovë.

Sipas tyre, të gjitha dyqanet e IPKO-së e posedojnë këtë telefon të mençur I cili kushton 649 euro dhe se secili telefon është original dhe me mbushës pa kabllo.

11225519_1584682561791370_306072818_n

11245260_1584682551791371_1858504224_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ipko-sjell-ne-kosove-samsung-s6-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala