Inovacioni i ri i Google, rrobat ‘touchscreen’ [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Kompania gjigante Google është duke punuar rreth mënyrës se si ti bëjnë rrobat ‘touchscreen’. Grupi i dizajnerëve të rrobave dhe teknologjisë, janë duke punuar në këta aspekt, dhe deri tani ka rezultate.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/inovacioni-i-ri-i-google-rrobat-touchscreen-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala