Imami hap dyert e xhamisë për macet (FOTO)

Autori:Zekirja Shabani

Një Imam urdhëroi të hapen dyert e një xhamie në Stamboll për macet, për t’i mbrojtur ato nga moti i ftohtë./Gazeta Fjala/

1 2 3 4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/imami-hap-dyert-e-xhamise-per-macet-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala