Ilir Deda kthehet në Kuvend

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda tashmë është në sallën e Kuvendit duke pritur rifillimin e seancës së rregullt plenare.

Deda ma herët  nuk ka qenë i pranishëm në seancën e Kuvendit sepse ishte në një ceremoni të organizuar nga Atifete Jahjaga./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ilir-deka-kthehet-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala