Ilir Deda: Veprimi i Albinit, jo në rregull! (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda, ka thënë se veprimi i Albin Kurtit, kur hodhi gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës, nuk është i rregullt. Ai thotë se duhet të shikohem forma tjera të veprimit politik.

Për analistin Arben Ahemti, gazi nuk është alternativë. Për të, këto veprime tregojnë se klasa politike ka nevojë për freskim, për ta ndryshuar kështu edhe kulturën e të bërit politikë. /Klan Kosova/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ilir-deda-veprimi-i-albinit-jo-ne-rregull-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala