Ilir Deda: Ky lloj opozitarizmi është i papranueshëm

Autori:Avdyl Pajaziti

Ilir Deda deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se “në demokraci skenat çfarë janë zhvilluar në sot Kuvend nuk ekzistojnë”.

“Ky lloj opozitarizimi është i papranueshëm, normalisht që ambasadori Greg Delawie ka qenë i ashpër me deklarata”.

“Rrugëdalje duhet të jetë marrëveshja”.

Deda ka thënë se kanë kaluar 6 muaj nga kjo gjendje dhe se nuk mund të shkohet tutje kështu.

“Gjashtë muaj kanë kaluar nuk mund të shkohet më kështu, në kësi lloj çarje. Popullata është e acarime”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ilir-deda-ky-lloj-opozitarizmi-eshte-i-papranueshem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala