Ilir Deda i ikë gazit

Autori:Gazeta Fjala

Derisa është duke provuar që të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës, dhe ka shumë zhvillime ku opozita po hedhë gaz duke provuar ta ndalë mbajtjen e saj, është deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda që fare nuk është paraqitur sot aty.

Ai është parë që në këtë kohë të jetë prezent në Hotel “Emerald” ku presidentja Jahjaga është duke dekoruar disa personalitete të shquara të cilat kanë kontribuuar për vendin në periudha të ndryshme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ilir-deda-i-ike-gazit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala