Ilir Deda: “E kemi kënaq”

Autori:Avdyl Pajaziti

Ilir Deda nga Vetvendosje tha se nuk ka pasur argumente qëndruese për të argumentuar votimin apo mosvotimin e Speciales, si nga pozita poashtu dhe nga opozita.

“E kemi kënaq, nuk ka pasur argumente qëndruese as nga pozita dhe as nga opozita”, tha ai.

Ai gjithashtu ishte kritikues ndaj deputetëve duke u thënë atyre se nuk u ka hije që të kenë përballje të tilla me sharje dhe se atyre u ka humbur sjellja politike që dikur e kishin. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ilir-deda-e-kemi-kenaq/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala