Ide kreative për kopsht (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Shumë persona i konsiderojnë lulet sikur  një spërkatje freskuese e ngjyrës në oborrin e shtëpisë së tyre ose kopsht, kështu që pse të mos forconi përshtypjen duke i bërë ato të duken tamam të tilla?

Këto dizajne të kopshtit do të ju tregojnë se si ju mund të rregulloni lulet të  duken si përrenjtë  e derdhur.

Nuk ka mënyrë  të drejtë ose të  gabuar për të bërë këtë po një gjë që është e rendësishme është se ju duhet të futni në dhe gjysmën e vazos.

Më poshtë janë disa ide të rregullimit të kopshtit në këtë mënyrë.

lule 7

lule 6

lule 5

lule 4

lule 2

lule 1

 

lule 3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ide-kreative-per-kopsht-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala