Ibra shënon golin më qesharak të vitit (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Shpesh jemi mësuar të shohim gola me mënyra nga më të ndryshmet nga Zlatan Ibrahimoviç. Por goli i fundit i shënuar ndaj Moldavisë ishte me të vërtetë i veçantë. Këtë herë, më shumë se aftësi e sulmuesit mund të cilësohet gafë e portierit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ibra-shenon-golin-me-qesharak-te-vitit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala