Ia prish gjumin qenit, ai thërret qentë tjerë dhe ia sakatojnë veturën (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një kinez kur u kthye në shtëpinë e tij në Congquing, gjeti një qen duke fjetur në parkingun e veturës së tij, prandaj e largoi nga aty.
Për këtë veprim që bëri shoferi qeni mori hak shumë shpejt.

Qeni pas pak minutave ftoi edhe disa shokë tjerë për t’ia shkatërruar veturën kinezit që ia prishi gjumin. Në foto është dhënë reagimi i qenit në momentin që atij i prishet gjumi, ishte fqinji i cili i ka siguruar këto pamje.

qeni1qeni2qeni3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ia-prish-gjumin-qenit-ai-therret-qente-tjere-dhe-ia-sakatojne-veturen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala