I shkurtojnë vijat e bardha në autostradë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministria e Transportit ka vendosur që t’i shkurtojë vijat e bardha në rrugën Prishtinë- Pejë, pjesë e Autostradës Ibrahim Rugova. Vijat e bardha më të shkurtra janë vendosur mbi ato ekzistente siç shihet edhe në foto.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/i-shkurtojne-vijat-e-bardha-ne-autostrade-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala