I shkoi pasaporta e 1500 euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Një mashkull në Prishtinë ka raportuar se një i dyshuar mashkull ia ka marrë pasaportën dhe 1500 euro për t’ia rregulluar një vizë për të dalë jashtë shtetit. 

I njejti nuk i është lajmëruar më.

Policia ka njoftuar se është duke hetuar rastin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/i-shkoi-pasaporta-e-1500-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala