I ndalohet hyrja në Kuvend deputetit Fisnik Ismaili

Autori:Avdyl Pajaziti

Pesë policë kanë rrethuar deputetin e Lëvisjes Vetëvendosje, Fisnik Ismailin, duke mos e lejuar të hyjë në sallën e Kuvendit.

Ai nuk është prononcuar në lidhje me këtë, raporton Koha.net.

Sipas gazetarëve të Kohës nga vendi i ngjarjes, Ismaili është ndalur menjëherë pas kontrollit të sigurisë. Sipas tyre, ka gjasa që atij i është gjetur diçka e palejuar nga personeli i sigurisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/i-ndalohet-hyrja-ne-kuvend-deputetit-fisnik-ismaili/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala