I hidhet ngjyrë e zezë Gjykatës Kushtetuese (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestuesit janë duke hedhur ngjyrë të zezë drejt selis së objektit të Gjykates Kushtetuese. Në të njejten kohë janë duke u mbajtur fjalime nga kreret e protestes.

Policia edhe pse e pranishme ne masë të madhe nuk ka reaguar.

11146171_10206381140956234_1107653121_n 11158176_10206381138916183_272386988_n 11160085_1578013199124973_707587786_n 11160145_10206381138316168_216783464_n 11160526_10206381138636176_283681830_n 11165900_10206381141076237_1211699837_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/i-hidhet-ngjyre-e-zeze-gjykates-kushtetuese-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala