I dehuri sulmon policin

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës jo rrallë herë ballafaqohet me sulme qoftë verbale apo edhe fizike me qytetarët e pandërgjegjshëm. Një konflikt i tillë ndodhi gjatë ditës së djeshme në fshatin Llapla Sellë, të Graqanicës.

Aty një person në gjendje të dehur është ndalur nga njësitë policore. I dyshuari ka kanosur verbalisht zyrtarët policorë, si dhe i kishte sulmuar fizikisht. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/i-dehuri-sulmon-policin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala