I dehuri sulmon fizikisht stafin mjekësor në Pejë

Autori:Gazeta Fjala

Është arrestuar ditën e djeshme i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që, në gjendje të dehur kishte shkuar në emergjencë dhe kishte sulmuar tre viktimat meshkuj (staf mjekësor) ku njeri nga ta kishte pësuar lëndime të lehta.

Ngjarja ka ndodhur në Pejë, derisa siç njofton Policia e Kosovës, njësitet policore kanë arrestuar të dyshuarin dhe me urdhër të prokurorit është ndaluar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/i-dehuri-sulmon-fizikisht-stafin-mjekesor-ne-peje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala