Hyrja e një prej ndërtesave më të banuara në Prishtinë përmbytet nga uji (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo është hyrja e një prej ndërtesave më të banuara në Priahtinë në rrugën Agim Ramadani. Gazeta Fjala sjellë pamjen e sotme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hyrja-e-nje-prej-ndertesave-me-te-banuara-ne-prishtine-permbytet-nga-uji-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala