HTC One A9 kopje e iPhone 6

Autori:Avdyl Pajaziti

HTC është gati për të sjellë në treg një pajisje të re të serisë “One”.

Mësohet se pajisja e re do të jetë HTC One A9 i cili do të jetë shumë i ngjashëm me iPhone 6.

Telefoni ka formë të lakuar, me vija plastike dekorative në vendet për antenat si dhe me hapësirën katrore për të vendosur kartën SIM dhe microSD

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/htc-one-a9-kopje-e-iphone-6/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala