Hoxha e prifti varrosin së bashku martirët (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjakova po jep shembullin e mirë të tolerancës fetare në vend. Hoxha e prifti së bashku po varrosin martirët e dy familjeve të rëna gjatë luftës.

Ky është një shembull i mirë, që na bën të mburremi dhe që duhet të ndiqet edhe nga të tjerët. Express.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hoxha-e-prifti-varrosin-se-bashku-martiret-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala