Holandezi “i çmendur”, kryen punët e Shpend Ahmetit (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Ambasadori holandez në Kosovë, Robert Bosch, përsëri ka marrë iniciativë për t’i mbushur gropat e kryeqytetit të lëna pas dore nga Komuna e Prishtinës, e udhëhequr nga kryetari Shpend Ahmeti.

Ai në rrjetin social Tëitter ka postuar foton ku shihet duke i mbushur gropat duke shkruar se “holandezi i çmendur”, ka dalë përsëri ti mbush gropat në rrugë, transmeton Gazeta Fjala.

Një iniciativë të ngjashme ambasada Holaandeze në Prishtinë e kishte marrë me 7 maj, kur ambasadori Bosch bashkë me stafin e kësaj ambasade kishin mbushur gropat me rërë në afërsi të ambasadës./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/holandezi-i-cmendur-kryen-punet-e-shpend-ahmetit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala