Hiqen 1 milion dry nga “Urën e Dashurisë” [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Në “Urën e Dashurisë” në Paris, autoritetet e vendit i kanë hequr rreth 1 milion dry, kështu duke i ofenduar qiftet të cilat i kishin vendosur ato. Këta dryna janë hequr për shkaqe sigurie, bënë të ditur RUPTLY.

Në urën e shekullit të 19-të, janë me milion dryna të vendosura, të cilat simbolizojnë dashurinë e qifteve të ndryshme, Parisiene apo turiste.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hiqen-1-milion-dry-nga-uren-e-dashurise-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala