Haxhiu: Thaçi e ka vendin në burg

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja opozitare, Albulena Haxhiu nëpërmes llogarisë së saj në Facebook ka thënë se Hashim Thaçi e ka vendin në burg e jo në Presidencë.

“Thaçi e ka vendin në burg dhe jo në Presidencë!”, ka shkruar Haxhiu.

Haxhiu ka bërë thirrje që nesër të vinë qytetarët para kuvendit në ora 10:00,. Që sipas saj, “ta shpëtojmë Kosovën nga një njëri si Thaçi”.

“Opozita do ta pengojë brenda Kuvendit ndërsa qytetarët do ta kundërshtojnë jashtë!”, ka përfunduar Haxhi

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haxhiu-thaci-e-ka-vendin-ne-burg/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala