Haxhiu: Baki Kelani nuk di të numërojë

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja nga radhët e Levizjës Vetëvendosje Albulena Haxhiu, ka shkruar në llogarinë e saj në facebook, së zëdhënësi i Policisë së Kosovës Baki Kelani dinë të numëroj vetëm deri në 8 mijë, raporton Gazeta Fjala.

Ky është postimi i plotë i Haxhiut :

Me gjasë Baki Kelani ky mbrojtës i këtij pushteti kriminal nuk ka kapacitete të numëroj më shumë se 8000! Janë ditët e fundit të tij në atë pozicion pasi që do të shkojë edhe ai bashkë me Qeverinë e Mustafës!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haxhiu-baki-kelani-nuk-dine-te-numeroj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala