Haxhi Shala ia kërkon dorëheqjen Kadri Veselit

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i Nismës Haxhi Shala ka kërkuar nga kryeparlamentari Kadri Veseli dorëheqjen.

Pasi sipas tij pas gjuhës që  kryeparlamentari ka përdorur në seancë, duhet që automatikisht të japë dorëheqje.

“I ka hije Kadri veselit të japë dorëheqje pasi ka ofenduar gratë dhe nënat tona”, ka thënë ai.

Ai ka thënë se e di që veprimet e pozitës dhe të opozitës kanë qenë të pahijshme dhe jo demokratike.

“Por veprimet e opozitës do të harrohen ndërsa ato të pozitës asociacioni dhe demarkacioni s’do të harrohen”, ka thënë Shala.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haxhi-shala-ia-kerkon-doreheqjen-kadri-veselit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala