Haxhi Shala e quan Adem Grabovcin zëdhënës të Gjykatës Speciale

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Nismës për Kosovën, Haxhi Shala ka ironizuar me deklaratën e shefit të Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovcit lidhur me formimin e Gjykatës Speciale.

Shala përmes një postimi në Facebook ka shkruar se Grabovci është bërë zëdhënës i Gjykatës Speciale.

Lexoni postimin e plotë:

Ju flet Adem Grabovci. Ish veprimtari i çështjes kombëtare, ish i burgosuri politik, anëtari i shtabit të përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Aktualisht zëdhënës i Gjykatës Speciale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haxhi-shala-e-quan-adem-grabovcin-zedhenes-te-gjykates-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala