Hashim Thaçi në shesh – pi kafe para protestës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi ka dalë në sheshin kryesor pak orë para fillimit të protestës së opozitës.

Me Ministrin e Integrimeve Bekim Çollakun ai ka shkuar për të pirë kafe në njërin nga lokalet pranë selisë së PDK-së.

Thaçi gjatë javës duke folur për protestën e opozitës ka akuzuar ata se po tentojnë ta marrin dhunshëm pushtetin./Gazeta Express/.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hashim-thaci-ne-shesh-pi-kafe-para-protestes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala