Hashim Thaçi në kullën e Gecëve në vitin 1998 (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

ë një foto të bërë nga zëvendëskryeministri Hashim Thaçi në vitin 1998 në kullën e familjes Geci. Në këtë foto shihen Skender Rrecaj dhe Xhevahir Geci.

Ndërkaq fotoja është bërë në kullën e Xhevahir Gecit. /drenicapress/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hashim-thaci-ne-kullen-e-geceve-ne-vitin-1998-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala