Haradinaj vizitohet nga Berishaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Profesori i shkencave politike në Universitetin e Lubjanës, Martin Berishaj ka vizituar Ramush Haradinajn në Lubjanë.

Berishaj më herët kishte kritikuar reagimin zyrtar të Kosovës në rastin Haradinaj.

Arrestimin e Haradinajt ai e kishte quajtur si flirt deri në vasalitet ndaj Beogradit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-vizitohet-nga-berishaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala