Haradinaj: Seanca me policë, shteti policor

Autori:Gazeta Fjala

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj është shprehur se mbajtja e seancës me police e bënë Kosovën një shtet policor.

“Mbajtja e seancës me policë e bënë këtë vend shtet policor”, ka thënë Haradinaj.

Nuk tha se ku do të mbahet mbledhja e kuvendit, në sallën për këtë dedikim, apo ne një tjetër alternative.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-seanca-me-police-shteti-policor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala