Haradinaj ‘qorton’ Ilir Dedën (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Derisa seanca e kuvendit ishte e pezulluar, kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka shfrytëzuar momentin që t’i ndërroj disa llafe me deputetin, Ilir Deda, i cili sot nuk i’u është bindur partisë së tij, Vetëvendosje, që ta gjuaj me ve kryeministrin Mustafa.

Haradinaj dhe Deda për disa minuta kanë qëndruar jashtë ndërtesës së Kuvendit ku kanë biseduar sëbashku. Më vonë atyre u janë bashkuar edhe deputet tjerë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-qorton-ilir-deden-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala