Haradinaj: “Qeveria mos të thërrasë më mbledhje të Kuvendit”

Autori:Avdyl Pajaziti

Ramush Haradinaj, ka kërkuar nga Qeveria që të mos bëhet thirrje për mbajtje të seancës derisa të tërhiqen marrëveshjet e Zajednicës dhe demarkacionit, sepse nuk do të lejohet mbajtja e seancës.

“Nuk ka vazhdim të seancës, po lirohemi së bashku për tu takuar bashkë sa here që ka përpjekje ti bëhet mbulesë zbatimit të asoaciacionit të komunave dhe demarkacionit, dy kërkesa të qarta, Qeveria mos të thërrasë seancë deri sa të heq dorë nga këto marrëveshje”, thotë ai./Gazeta fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-qeveria-mos-te-therrase-me-mbledhje-te-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala