Haradinaj: Për sot ka përfunduar gjithçka

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, gjatë një deklarate për media nga selia e partisë së tij tha se përleshja mes Policisë dhe opozitës ndodhi për shkak se Policia ka dashur të arrestojë Albin Kurtin.

“Policia deshi ta arrestonte sërish Kurtin, dhe për këtë arsye ndodhi edhe përleshja me policinë në atë moment”, ka thënë Haradinaj.

Ai tha në fund të prononcimit se për sot ka përfunduar gjithçka nga ana e tyre.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-per-sot-ka-perfunduar-gjithcka/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala