Haradinaj me bashkëpartiakë niset për te objekti i Qeverisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj së bashku me disa anëtarë të partisë së tij është nisur tek objekti i Qeverisë së Kosovës, njofton Klan Kosova.

Këto zhvillime vijnë pas arrestimit të sotëm të deputetës së këtij subjekti politik, Donika Kadaj-Bujupi, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-me-bashkepartiake-niset-per-te-objekti-i-qeverise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala