Haradinaj: Kjo qeveri është e rrezikshme

Autori:Avdyl Pajaziti

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë para protestuesve se Qeveria e Udhëhequr nga Isa Mustafa në koalicion me PDK-në është e rrezikshme për qytetarët.

“Qeveria është rrezik, i ka mbyt vendet e punës, jo veq që spo vendos rend e ligj qeveria, rrezikon kushtetueshmërinë e vendit. Ne humbim ne fitojmë vetëm kur jemi bashkë. Sot i thojmë atyre që në vend të shpresës u kërkojmë që ti kthejnë mandatit qytetarit. Kosova mundet me qeveris nëse vendos qytetari”, ka thënë Haradinaj./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-kjo-qeveri-eshte-e-rrezikshme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala