Haradinaj kërcënon: Na kanë mbetur ende vezë

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, për aksionin e fundit në Kuvend ka shtuar se ky ishte një reagim i pritur i deputeteve për një demagogji që është bërë dhe se ata kanë vepruar drejtë.

“Gjuajtja me ve ishte veprim i qëlluar dhe i nevojshëm”, është shprehur Haradinaj për gjuajtën me ve ndaj Kryeministrit Isa Mustafa, raporton Gazeta Express.

Haradinaj ka thënë se opozitës i kanë mbetur edhe disa vezë të tjera nëse fillon seanca dhe se janë duke pritur nëse po vazhdon apo jo seanca.

“Na kan mbet edhe do veze”, ka thënë Haradinaj

Ai ka thënë se Kryeministri nuk mund të tallet me këtë vend.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-kercenon-na-kane-mbetur-ende-veze/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala