Haradinaj, ja për çfarë i shkruan Jahjagës, Mustafës e Thaçit (Dokument)

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një letre drejtuar presidentes, Atifete Jahjaga, kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, kryeministrit Isa Mustafa dhe zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi ka kërkuar pezullimin e nismës për lidhjen e Marrëveshjes mes Kosovës dhe Malit të Zi për demarkacionin e kufirit.

Kërkesa për pezullimin e nismës thuhet të jetë bërë për shkak të korruptimit të procesit. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-ja-per-cfare-i-shkruan-jahjages-mustafes-e-thacit-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala