Haradinaj i bindur se marrëveshjet do të tërhiqen

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se opozita nuk po ushtron dhunë. Sipas tij, opozita po i mbron institucionet dhe demokracinë.

Ai ka thënë se dhunë mbi shtetin e Kosovës është duke ushtruar koalicioni qeverisës, shkruan “Epoka e re”

Haradinaj e ka porositur Isa Mustafën ta anulojë marrëveshjen për asociacionin dhe atë për demarkacionin, përndryshe të largohet nga posti i kryeministrit.

Ai ka bërë me dije se opozita sot ë marrë pjesë në seancën e së premtes dhe nuk do të ndryshojë qëndrim në veprime

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-i-bindur-se-marreveshjet-do-te-terhiqen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala