Haradinaj e Kadaj-Bujupi në protestë

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i Alenacës për Ardhmerinë e Kosovës, Ramush Haradinaj si dhe deputetja nga rradhët e po kësaj partie Donika Kadaj-Bujupi, po marrin pjesë në protestën e cila ka filluar në oren 14:00.

donikaramushi

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-e-kadaj-bujupi-ne-proteste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala