Haradinaj: Do të shkojmë edhe në sallën tjetër

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka thënë se qëllimi i tyre është që të bllokojnë mbajtjen e seancave të kuvendit. Kjo sipas tij tani është edhe duke ndodhur. Por, Haradinaj ka thënë se nëse Kuvendi mban seancë në sallat e tjera, ata do të shkojnë edhe atje.

“Normal që do të jemi edhe aty. Ne jemi deputetë dhe kjo na lejohet”, ka thënë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-do-te-shkojme-edhe-ne-sallen-tjeter/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala